HAKKIMIZDA

GRB Rulman 15 yılı aşan perakende, toptan ve ithalatçı kimliği ile sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanı duymaktadır.

Kurulduğu günden itibaren rulman ve kayış alanında uzman kadroya sahip şirketimiz, Dubai, Singapur, Hong Kong, Kore'deki export firmalardan rulmanları ve  kayışları ürün skalasında tam stokla bulundurmaktadır.

Ayrıca 2012 yılında GRB ENGLAND menşeli kendi markasını ithal etmeye 2014 yılında IJK japon markalı rulmanları ve 2016 yılında da MKRS Kore markalı rulmanları ithal edip ürün gamına eklemiştir.

VİZYON VE MİSYONUMUZ

Vizyonumuz
Müşterilerimizle, çalışanlarımızla, tedarikçilerimizle, çalışma hayatı boyunca dürüstlük, profesyonellik, iş ahlakı, kalite, ve estetik anlayışı içinde çalışarak GRB RULMAN markamızı global ölçekte büyütmek.

Misyonumuz
GRB RULMAN olarak kendimizi ve paydaşlarımızı vizyonumuzu konusunda motive etmek, müşteri ihtiyaçlarını dinlemek, en iyi ürün ve servisle ihtiyaçlarının da üzerinde onlara cevap vermek, kaliteyi,  iş ahlakını, insan değerlerini ve çevreyi koruma anlayışıyla çalışarak daha güzel bir iş dünyası için çalışmak.

ÜST

Hemen ara